eng

Yürütme Kurulu Başkanımız Işıl Arıdağ’ın Mediacat Dergisi’nde yayınlanan yazısı. 4.04.2018

Ünite İletişim olarak uluslararası ağına dâhil olduğumuz Edelman Grubu’nun her yıl yayınladığı Trust Barometer 2017 Global Report’a göre güven, tüm dünyada son 17 yılın en düşük seviyesinde ve kritik eşiğin altına inmiş durumda.

Devamını Gör

Yürütme Kurulu Başkanımız Işıl Arıdağ’ın Campaign Türkiye Dergisi’nde yayınlanan yazısı 4.04.2018

Fikir önderleri, rol modelleri, ünlüler, basın mensupları yani etkileme gücü yüksek olan isimler aracılığıyla hedef kitleleri ikna etmek, iletişim yönetiminin yıllardır vazgeçilmez disiplinlerinden biri.

Devamını Gör

Yaratıcılık doğuştan mı? Eğitimle mi? 20.09.2016

Yürütme Kurulu Başkanımız Işıl Arıdağ’ın Campaign Türkiye Ekim sayısında yayınlanan “Yaratıcılık doğuştan mı? Eğitimle mi?” başlıklı yazısının tamamını aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar

Devamını Gör

Gelecekte Yaşayanlar: Piccard Ailesi 20.03.2016

Son yıllarda sürdürülebilirlik ve inovasyonu fikir geliştirmenin çok ötesine taşıyıp DNA’sına işlemeyi başaran Brisa’nın aynı düşünce yapısını müşterilerine sağladığı iletişimin merkezinde tutan ve bu konuda öncü adımlar atan Ünite İletişim ile sağladığı ‘yenilikçi’ işbirliğinin geldiği bu nokta bizi çok mutlu ediyor.

Devamını Gör

Kuzey Işıklarına Yolculuk 22.02.2012

Bridgestone ve Lassa markalı kış lastiklerini, Bridgestone’un İsveç’teki “Sweden Proving Ground” (SPG) tesislerinde test etmek üzere Ocak ayında İsveç’in Vidsel kasabasına gideceğimizi öğrendiğimde aklıma ilk gelen şey kuzey ışıkları oldu. Ölmeden önce görülmesi gerekenler listelerinden düşmeyen kuzey ışıklarını dünya gözüyle görebilecek miydim?

Devamını Gör

Londra seyahati bitti, Londra seyahati var ufukta… 21.02.2012

- Hikayeyi anladın değil mi? - Hangi hikayeyi? İtiraf ediyorum, herhangi bir şeyi anlamam gerektiğini bile anlamamıştım.,

Devamını Gör

Metro, İletişim Danışmanlığı Hizmeti İçin Ünite İletişim’i Seçti. 20.02.2012

Ünite İletişim, 29 ülkede 750’ye yakın mağazasıyla hizmet veren Metro Toptancı Market’e, Türkiye’de, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında danışmanlık ve uygulama hizmeti verecek.

Devamını Gör

‘En beğenilen şirketler’ Ünite Portföyünde 19.02.2012

Capital Dergisi’nin geleneksel Türkiye’nin ‘En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında, Ünite İletişim’in hizmet verdiği önde gelen markalar da bulunuyor.

Devamını Gör

Uyarlamalarda günün sorusu: “Sherlock” mu “Elementary” mi? 18.02.2012

‘Ne var noluyor kardeşim, bir Sherlock Holmes furyası almış başını gidiyor’ diye soranlara cevabımızdır. Sinema dünyasında kahraman hikayelerinin dibine kibrit suyu döküldüğünde, bit pazarına nur yağmasını andıran ‘haydi orayı burayı karıştıralım da kenarda köşede kalan acayip karakterleri bulalım’ yarışmasında açık ara birinciliği kimseye kaptırmayan Sherlock Holmes’a dadanmamak ne mümkün.

Devamını Gör

Bugün Dünya Saati Günü! 17.02.2012

Her sene olduğu gibi, bu sene de ‘Dünya Saati’ kampanyasına destek veriyoruz.

Devamını Gör

Dijital PR’ın önde gelen isimleri bu zirvede buluştu 16.02.2012

Halkla İlişkiler haberleri sitesi PRNews tarafından her yıl düzenlenen Digital PR Summit (Dijital Halkla İlişkiler Zirvesi) bu yıl 16 Ekim tarihinde New York’ta gerçekleştirildi. PR sektörü ve dijital dünyanın önemli isimlerinin ağırlandığı zirvede, dijitalleşen dünyada PR ve dönemin en son trendleri konuşuldu.

Devamını Gör

Ünite İletişim Yaratıcı Stratejiler Başkanı Ercüment Şener’den Abu Dabi izlenimleri 15.02.2012

Ünite İletişim Yaratıcı Stratejiler Başkanı Ercüment Şener’in Hürriyet Seyahat için Deniz İnceoğlu’na verdiği röportajın tamamı Ünite İletişim Blog’unda…

Devamını Gör

Dedeme… 14.02.2012

CreativeUnit Yönetmeni Cem Arıdağ yazdı: Prof. Dr. Orhan Esen

Devamını Gör

Uluslararası Gönüllüler Günü Kutlu Olsun 13.02.2012

Bugün, 5 Aralık Uluslararası Gönüllüler Günü! Kutlu olsun! Bugün, gönüllü olmanın, canı gönülden birbirimize destek olmanın önemini vurgulayan bir gün. İçinde yaşadığımız toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine ufak katkıların bile ne kadar önemli olduğunu hatırlatan bir gün.

Devamını Gör

Yeni Müşterimiz: Köfteci Ramiz 12.02.2012

1928 yılında ilk mağazasını açan Köfteci Ramiz’in hikâyesi, Makedonya’nın Prilep şehrinde dünyaya gelen iki öksüz ve yetim oğlan kardeşin hikayesidir.

Devamını Gör

Bıçakcılar’dan Sosyal Medya Atağı 11.02.2012

Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi Bıçakçılar, ürün ve çözümlerini tanıtmak, müşterileriyle sosyal medya üzerinden de iletişim kurabilmek amacıyla Facebook ve Twitter hesaplarını devreye soktu.

Devamını Gör

Bir Mardin masalı… 10.02.2012

Sanırım aylardan mayıstı Mardin’e gitmeye on saniye içinde karar verip biletimi aldığımda. O kadar uzun zaman varken önümde unuttum ister istemez; nereye gideceğimi, ne zaman gideceğimi ve belki de her şeyden önemlisi neden gideceğimi… İstanbul’da doğup büyümüş, tatil deyince aklına ya Ege ya da başka bir ülkede kaybolmak gelen biri olarak sahi ne yapıyordum ben? Gitmeleri hep batıya doğru olmuş biri olarak ilk kez zıt bir yöne gidiyordum. Yazdı, sıcaktı ve ortalık fazlasıyla karışıktı…

Devamını Gör

İstanbul Marriott Hotel Şişli ve Ünite İletişim Entegre İletişim sözleşmesi imzaladı. 9.02.2012

Ünite İletişim, önümüzdeki günlerde konuklarını ağırlamaya başlayacak olan, dünyaca ünlü Marriott Oteller Zinciri’nin en yeni halkası İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin entegre iletişim yönetimi kapsamında halkla ilişkiler, reklam ve tasarım işlerini üstlendi.

Devamını Gör

Ünite İletişim’e Yeni Müşteri: Yaşar Holding 8.02.2012

68 yıldır güvenilir markalarıyla tüketicilerin yaşamına değer katan ürünler ve hizmetler sunan Yaşar Holding’in ‘iletişim danışmanlığı’ görevini Ünite İletişim üstlendi.

Devamını Gör

Ünite İletişim, SAP Türkiye’nin Yeni Stratejik İletişim Ortağı Oldu. 7.02.2012

Dünyanın lider kurumsal yazılım şirketi SAP, Türkiye’de inovasyona ve büyümeye odaklanacağı gelecek dönemde stratejik iletişim çalışmaları için Ünite İletişim ile anlaştı.

Devamını Gör